Sözcü Gazetesinde Güncel Yayınlanmış Sosyal İlan

ACI KAYBIMIZ Kıymetli Büyüğümüz Avukat Altan İkiz'i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.Merhumun cenazesi 12 Ağustos 2015 Çarşamba günü (bugün) Teşvikiye Camii'nde kılınacak öğlen namazını müteakiben Zincirlikuyu Mezarlığı Aile Kabristanımıza defnedilecektir. AİLESİ

Sosyal İlan İçin Sizi Arayalım!

Sözcü Gazetesi İlan Çeşitleri

Aşağıdaki bağlantıları takip ederek farklı ilan türleri hakkında detaylara ulaşabilir, ilan örneklerini görebilirsiniz.

 • Vefat İlanı

  Gazete vefat ilanları ya da gazete ölüm ilanları, vefat eden kişinin arkasından sevenleri, ailesi veya çalıştığı kurum tarafından, çerçeveli ilan formatında, siyah/beyaz, resimli veya resimsiz, değişik boyutlarda yayınlanabilen günlük ilanlardır.

  Detaylı Bilgi & İlan Örnekleri
 • Ticari İlanı

  Sözcü gazetesine verilen ticari ilanları genellikle kurumsal firmalar ile Finans, İnşaat, Turizm, Eğitim, Otomotiv sektörleri başta olmak üzere bütün sektörler bu ilan türünü tercih etmektedirler.

  Detaylı Bilgi & İlan Örnekleri
 • Mevzuat İlanı

  Siyasi parti, Şirket, Kooperatif, Sendika, Federasyon, Şirket, Vakıf ya da Dernek ve bunun gibi kuruluşların, genel kurul, kamuoyu duyurusu, duyuru, tüzük, bilanço sermaye arttırımı, fesih, sözleşme, şube ve adres değişikliği durumunda kullanılan ilan çeşididir.

  Detaylı Bilgi & İlan Örnekleri
 • İnsert Dağıtımı

  Firma tanıtımınızı, geniş ürün yelpazenizi, promosyonlarınızı tanıtabilmenin en etkili yolu broşür dağıtmaktır. Bu broşürü insanların ev ve ofislerinin içine kadar sokmanın tek yolu ise ancak gazete içerisinde dağıtılan insertle mümkün olmaktadır.

  Detaylı Bilgi & İlan Örnekleri