Sözcü Vefat İlanı Ver

İlan Detayları
Aşağıdaki tasarım temsilidir. Tasarım ekibimiz ilanınızı özel olarak hazırlayıp onayınıza sunacaktır.
Gazetede Örnek Yerleşim
Gazetede Örnek Yerleşim
İletişim bilgilerinizi girerek ilan verme işleminizi sonlandırabilirsiniz.

Sözcü Gazetesi Vefat İlanı

Sözcü Gazetesi Vefat İlanı

Sözcü Gazetesi kısa sürede yakaladığı traj başarısını, vefat ilanlarında da yakalamıştır. Şu anda en çok vefat ilanı yayınlanan 2. Gazete olmayı başarmıştır. Vefat ilanları; insanların sevdiklerini, dostlarını ve akrabalarının vefat haberini, çevresine duyurmak amacıyla verilen sosyal ilanlardır. Gazete vefat ilanları çerçeveli ilan formatında, siyah/beyaz, resimli veya resimsiz, değişik boyutlarda yayınlanabilmektedir.

Sözcü'ye Vefat İlanı Vermek

Sözcü gazetesinde yayınlatmak istediğiniz vefat ilanlarınız; tercih ettiğiniz ilan boyutlarına göre ve ilan bilgilerinize en uygun şekilde müşteri temsilcimiz tarafından hazırlanacaktır. İlanınız, talebinizle birlikte en geç yarım saat içerisinde tasarlanarak onayınıza sunulur. Hazırlanan ilan görseline onay verdiğiniz durumda, Sözcü gazetesi Vefat ilanları sayfalarında istediğiniz tarihte ilanınız yayınlanacaktır.

Sözcü Gazetesi Vefat İlan Fiyatları

Sözcü Vefat İlanı fiyatları, kampanyalar ve diğer şartlara bağlı değişiklik göstermektedir. Vefat İlanınızı istediğiniz dağıtım bölgelerinde yayınlatabilir, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Sözcü Vefat İlanlarınızı İstanbul Baskısında Aile veya Şahıs imzalı verdiğiniz takdirde Vefat ilanlarına özel boyutlarda verebilir, daha uygun fiyatlarla ilanınızı yayınlatabilirsiniz. Sözcü Vefat İlanlarınızı Türkiye Baskısı ilanlarda 10x6 cm ve 10x10 cm boyutunda vermek kaydıyla kampanyadan yararlanabilirsiniz. Güncel fiyatlar ve indirimler için 0212 571 46 99 (pbx) ’dan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Sözcü Gazetesi Bölgesel ve Türkiye Genelinde Vefat İlanı Servisi

Sözcü gazetesi Vefat İlanlarınızı Türkiye genelinde yayınlatmak istiyorsanız saat:16.00’e kadar, İstanbul Genelinde yayınlatmak isterseniz saat:19.00’a kadar, diğer bölgeler için ise saat:17.00’ye kadar müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Sözcü Gazetesi Vefat İlanı İçin Ödeme Şartları

Yayınlanacak olan Vefat İlanınızın onayını verdikten sonra ödemesini kredi kartı ya da vereceğimiz Banka IBAN bilgilerimize havale yolu ile gönderebilirsiniz. Ödeme onayınızla birlikte, ilanınız Sözcü gazetesinde yayınlanır.

Sözcü Gazetesi Vefat İlanı Örnekleri
  • 10 cm (3 st) x 6 cm Boyutunda Vefat İlan Örneği
  • 10 cm (3 st) x 6 cm Boyutunda Vefat İlan Örneği