Sözcü Gazetesinde Güncel Yayınlanmış Sosyal İlan

Acı Kaybımız Sulhiye Ozan'ın biricik eşi, Bengi Ozan Albayrak, Dilek Erdoğan ve Elif Gencer'in sevgili babaları, Ertan Albayrak, Aydın Erdoğan ve Vahit Gencer'in sevgili kayınpederleri, Burcu ve Emre Albayrak, Deniz ve Ege Erdoğan, İlke ve Ozan Gencer'in sevgili dedeleri Ulvi Ozan (Ulvi'şimiz) 21 Temmuz Salı günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Mekanı cennet olsun. Cenazesi 22 Temmuz Çarşamba günü Mithatpaşa Meslek Lisesi karşısı Hamidiye Camisinde kılınacak öğlen namazını müteakip Urla Eski Mezarlığında toprağa verilecektir. AİLESİ Çelenk gönderilmemesi, hayır kurumlarına bağışta bulunulması rica olunur.

Sosyal İlan İçin Sizi Arayalım!

Sözcü Gazetesi İlan Çeşitleri

Aşağıdaki bağlantıları takip ederek farklı ilan türleri hakkında detaylara ulaşabilir, ilan örneklerini görebilirsiniz.

 • Vefat İlanı

  Gazete vefat ilanları ya da gazete ölüm ilanları, vefat eden kişinin arkasından sevenleri, ailesi veya çalıştığı kurum tarafından, çerçeveli ilan formatında, siyah/beyaz, resimli veya resimsiz, değişik boyutlarda yayınlanabilen günlük ilanlardır.

  Detaylı Bilgi & İlan Örnekleri
 • Ticari İlanı

  Sözcü gazetesine verilen ticari ilanları genellikle kurumsal firmalar ile Finans, İnşaat, Turizm, Eğitim, Otomotiv sektörleri başta olmak üzere bütün sektörler bu ilan türünü tercih etmektedirler.

  Detaylı Bilgi & İlan Örnekleri
 • Mevzuat İlanı

  Siyasi parti, Şirket, Kooperatif, Sendika, Federasyon, Şirket, Vakıf ya da Dernek ve bunun gibi kuruluşların, genel kurul, kamuoyu duyurusu, duyuru, tüzük, bilanço sermaye arttırımı, fesih, sözleşme, şube ve adres değişikliği durumunda kullanılan ilan çeşididir.

  Detaylı Bilgi & İlan Örnekleri
 • İnsert Dağıtımı

  Firma tanıtımınızı, geniş ürün yelpazenizi, promosyonlarınızı tanıtabilmenin en etkili yolu broşür dağıtmaktır. Bu broşürü insanların ev ve ofislerinin içine kadar sokmanın tek yolu ise ancak gazete içerisinde dağıtılan insertle mümkün olmaktadır.

  Detaylı Bilgi & İlan Örnekleri