Sözcü Gazetesinde Güncel Yayınlanmış Seri İlan

ACIBADEMDE ŞUANDA FAİL DURUMDA OLAN RESTORANT KEBAP SALONU ALT KAT MUTFAK VE PERSONEL ODASI VE WC US KAT LAHMACUN FIRINI VE TANTUNİ VE İZGARALARIN OLDUĞU BİR ÇALIŞMA ALANI VE GÜZEL BİR BAHÇEYE SAHIP MÜŞTERİLERİN KEYİFLE OTURABİLECEKLERİ SAKIN VE NEZİH BİR ALANA SAHIP ÜST TAVAN AÇILIR DURUMDA OLMASI FERAH BİR ÖZELLİĞE SAHİP ASMA KAT YINE KEYİFLE OTURUM İÇİN İDEAL BİR ALANA S AHİP... 17MASALIK BU RESTORANT PAKAT SERVİSİ MEVCUT OLUP DEVREN KİRALIK VERİLMEKTEDİR 1 ADET PAKET SERVİSİ İÇİNDE MOTOR BIRAKILACAKTIR.... AYLIK KİRAL BEDELİ : 6000TL DEVİR BEDELİ : 90000TL

Seri İlan İçin Sizi Arayalım!

Sözcü Gazetesi İlan Çeşitleri

Aşağıdaki bağlantıları takip ederek farklı ilan türleri hakkında detaylara ulaşabilir, ilan örneklerini görebilirsiniz.

 • Vefat İlanı

  Gazete vefat ilanları ya da gazete ölüm ilanları, vefat eden kişinin arkasından sevenleri, ailesi veya çalıştığı kurum tarafından, çerçeveli ilan formatında, siyah/beyaz, resimli veya resimsiz, değişik boyutlarda yayınlanabilen günlük ilanlardır.

  Detaylı Bilgi & İlan Örnekleri
 • Ticari İlanı

  Sözcü gazetesine verilen ticari ilanları genellikle kurumsal firmalar ile Finans, İnşaat, Turizm, Eğitim, Otomotiv sektörleri başta olmak üzere bütün sektörler bu ilan türünü tercih etmektedirler.

  Detaylı Bilgi & İlan Örnekleri
 • Mevzuat İlanı

  Siyasi parti, Şirket, Kooperatif, Sendika, Federasyon, Şirket, Vakıf ya da Dernek ve bunun gibi kuruluşların, genel kurul, kamuoyu duyurusu, duyuru, tüzük, bilanço sermaye arttırımı, fesih, sözleşme, şube ve adres değişikliği durumunda kullanılan ilan çeşididir.

  Detaylı Bilgi & İlan Örnekleri
 • İnsert Dağıtımı

  Firma tanıtımınızı, geniş ürün yelpazenizi, promosyonlarınızı tanıtabilmenin en etkili yolu broşür dağıtmaktır. Bu broşürü insanların ev ve ofislerinin içine kadar sokmanın tek yolu ise ancak gazete içerisinde dağıtılan insertle mümkün olmaktadır.

  Detaylı Bilgi & İlan Örnekleri